
Топ продаж
Двоколісний трюковий самокат з ножним гальмом на 100 мм колесах iTrike SR2-068-2-BBL Чорно-синій
2 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SR2-068-2-BBL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний трюковий самокат з ножним гальмом на 100 мм колесах iTrike SR2-068-2-BBL Чорно-синій
Самокат трюковий I-Trike SR2-068 - катання на самокаті є одним з активних розваг для дитини, що підходить для використання з раннього віку. Такий вид транспорту є найбільш безпечним, тому всі шанси отримати травму зводяться до мінімуму.

Стильний дизайн приверне увагу всіх оточуючих та сподобається Вашій дитині.
Характеристики:
- Тип: самокат
- Матеріал: алюміній + сталь
- Тип: Трюковий
- Кількість коліс: 2 шт
- Діаметр коліс: 100 мм, матеріал - поліуретан (ПУ) на пластикових ободах
- Кермо: Висота – 89 см, ширина – 56 см
- Підніжка: Розмір - 51/36-11 см
- Колір: Чорний з червоним
- Упаковка: У коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 599 ₴





