
Новинка
Дитячий двоколісний трюковий самокат на 110 мм колесах з підніжкою iTrike SR2-067-2-BBL Синій
2 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SR2-067-2-BBL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий двоколісний трюковий самокат на 110 мм колесах з підніжкою iTrike SR2-067-2-BBL Синій
Дитячий трюковий самокат iTrike SR2-067-2 - має широку підніжку, яка прикрашена стильним та оригінальним малюнком, самокат має просте та зручне керування, для їзди на ньому дитині потрібно стати на підніжку та відштовхуватися ногою від дороги .

Самокат iTrike SR2-067-2 з алюмінієво-сталевою рамою допоможе дитині весело і з радістю проводити час , сприятиме розвитку координації рухів та вмінню тримати рівновагу. Він надійний та зручний у використанні. Самокат обладнаний ножним гальмом.
Загальні характеристики:
- Самокат відноситься до трюкових.
- Рама самокату виготовлена з алюмінію зі сталлю.
- Ручки покриті матеріалом, що протиковзає.
- Оснащений двома колесами, виконаними з поліуретану.
- Має заднє ножне гальмо.
- Висота керма: 86 см.
- Ширина керма: 46 см.
- Розмір підніжки 32х10 см.
- Діаметр коліс: 11 см.
- Упаковка: ящик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 86 см |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 2 299 ₴




