
Дитячий триколісний самокат з LED-підсвічуванням коліс та світлом на кермі Maxi iTrike JR3-003-P-L Рожевий
1 399 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JR3-003-P-L
Дитячий триколісний самокат з LED-підсвічуванням коліс та світлом на кермі Maxi iTrike JR3-003-P-L Рожевий
Дитячий самокат iTrike MAXI JR3-003 - являє собою якісний, стильний та недорогий самокат, який зможе стати гідним подарунком для вашого малюка, дана модель обладнана трьома поліуретановими колесами, що забезпечує високу стійкість та робить їзду на самокаті. безпечнішою.

Дитячий самокат iTrike MAXI JR3-003 має практичну доладну конструкцію, що полегшує його транспортування та зберігання, висоту керма можна регулювати в залежності від зростання дитини, завдяки чому дана модель прослужить дитині ще довше.
Дитячий самокат iTrike MAXI JR3-003 красиве підсвічування на колесах, для зручнішого хвату на кермі є ковзаючі ручки, катання на такому транспорті гарантує користувачеві масу позитивних емоцій та вражень.
Характеристики самокату JR3-003:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Діаметр передніх коліс – 120 мм
- Діаметр заднього колеса – 75 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 75-84 см.
- Підсвічування коліс
- Матеріал: алюміній, пластмаса
Самокат — засіб пересування, що рухається шляхом відштовхування ногою від землі в положенні стоячи. Самокат використовується не тільки як персональний транспорт, але і для проведення дозвілля, заняття спортом та фізкультурою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 84 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 399 ₴






