
Садовий ліхтар-факел на сонячній батареї Вуличний ліхтар з ефектом полум'я 52 см
389 ₴
249 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2380/AND
Садовий ліхтар-факел на сонячній батареї Вуличний ліхтар з ефектом полум'я 52 см
Садовий світильник Факел на сонячній батареї з ефектом полум'я — унікальна прикраса для Вашого простору. Світильник дуже схожий на справжній факел із вогнем, що палає всередині. Казкове горіння полум'я — створить неповторну атмосферу на ваших газонах, доріжках, клумбах.
Факел можна швидко розмістити в будь-якому місці вашого саду. Жодних проблем із монтажем, просто вставте ліхтар у землю. Упродовж дня заряджається від вбудованої сонячної панелі. Автоматично вмикається із заходом сонця, немов полум'я оживає в гарному різному ограні. Ідеально підходять для квітників, бордюрів, доріжок. Такі ліхтарі освітлюватимуть ваш сад незрівнянним мерехтливим світлом цілий рік.
Переваги:
- Автономний і економічно вигідний, живлення від сонячної батареї, жодних витрат електроенергії.
- Встановлені лампи зі світлодіодами, що створюють шикарний мерехтливий ефект живого вогню.
- Водонепроникний, безперебійно працює в будь-яку погоду та пору року.
- Автоматичне увімкнення ввечері та вимкнення на світанку.
- Експлуатаційний ресурс — до 30000 годин (заявлено виробником)

Характеристики:
- Джерело живлення — сонячне
- Джерело світла — лампи
- Тип лампи — світлодіодна
- Колір теплий
- Матеріал — пластик
- Висота — 52 см
- Діаметр — 7 см
- Водонепроникний (ступінь захисту IP 65) але не призначений для того, щоб занурювати у воду.
Не встановлювати в тіні дерев, чагарників, доморяджень!
Комплектація:
- Світильник
- Ніжка
- Заводське паковання
| Основні | |
|---|---|
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення ганку, Для освітлення садових доріжок, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну, Для зовнішнього освітлення басейнів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Помаранчевий |
| Колірна гамма | Помаранчевий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 3 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Джерело світла | LED module |
| Колір плафона | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 50.5 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Діаметр | 7.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Так |
| Матеріал решітки | Пластик |
| Форма плафона | Овальна |
- Ціна: 249 ₴











