
Квадроцикл для підлітка з мотором на 1500W світлом фар і сигналом Profi HB-EATV1500H-2(MP3) Чорний
77 719 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-EATV1500H-2(MP3)
Квадроцикл для підлітка з мотором на 1500W світлом фар і сигналом Profi HB-EATV1500H-2(MP3) Чорний
Дитячий квадроцикл HB-EATV1500H (MP3) - це великий, потужний, стильний та якісний квадроцикл, який зможе стати чудовим придбанням для дитини, ця модель оснащена потужним мотором та 5 акумуляторами, що дозволяє їздити без підзарядки довгий час.
Дитячий квадроцикл HB-EATV1500H (MP3) має високий кліренс, що дозволяє їздити бездоріжжям, комфортну поїздку забезпечують надувні гумові колеса, а також амортизатори, дана модель може розвивати досить велику швидкість, а також має високу вантажопідйомність.

Дитячий квадроцикл HB-EATV1500H (MP3) оснащений світловими та звуковими ефектами, які зроблять їзду ще веселішою та цікавішою, у квадроциклу світяться фари, а також є магнітола.
Характеристики:
Квадроцикл:
Розміри:
- Довжина: 152 см
- Ширина: 96 см
- Висота: 93 см
- Відстань між осями: 105 см
- Висота до сидіння: 72 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 47 см
- Висота до керма: 89 см
Допустима вага:
- За вагою: до 82 кг
- За віком: від 16 років
Двигун:
- V/W: 60V / 1500W
Акумулятор:
- V/AH: 60V / 20Ah
- Індикатор акумулятора: +
Зарядка:
- A/V: 2.5A/60V
- Час заряджання: 8-10 годин
- Індикатор заряджання: +
Запуск:
- Обертання ключа/кнопка
- Ручка газу: +
- Рух вперед/назад: кнопка
Швидкість:
- км/год: 50 км/год
- Кількість швидкостей: 1, 2, 3, 4
- Перемикання швидкостей: кнопка
- Тормоз: ручний
- Основний привід: ланцюговий
Світло:
- Фари: передні/задні
- Підсвітка: панель приладів
- Кнопка ввімк/вимк світла: +
Звук:
- Музика: MP3
- Картка пам'яті: +
- Сигнал: +
- BLUETOOTH: -
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Матеріал: еко-шкіра, пластик
Колеса:
- Матеріал: Гума
- Розмір передніх коліс/дисків: 45 см / 23 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 45 см / 23 см
Корпус:
- Матеріал корпусу: Пластик
- Матеріал рами: Метал
Амортизатори:
- Попередні/Задні: +
- Регулювання жорсткості: +
Коробка:
- Брутто/Нетто: 142 кг / 130 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 2 швидкості назад |
| Максимально допустиме навантаження | 82 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, FM-приймач, Світлові ефекти, Передні фари, Ключ запалювання, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 96 см |
| Висота | 93 см |
| Діаметр передніх коліс | 450 мм |
| Діаметр задніх коліс | 450 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 77 719 ₴



