
Дитячий електромобіль Dodge RAM для однієї дитини з сигналом на кермі Bambi M 5766EBLR-2 Чорний
12 869 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5766EBLR-2
Дитячий електромобіль Dodge RAM для однієї дитини з сигналом на кермі Bambi M 5766EBLR-2 Чорний
Дитячий електромобіль M 5766 EBLR Dodge RAM, шкіряне сидіння - має все необхідне для активних і захоплюючих ігор на свіжому повітрі. Маючи два мотори, цей електромобіль забезпечує достатню потужність для пересування різних типів поверхонь. Він також оснащений акумулятором великої ємності, який дозволяє довгий час насолоджуватися їздою без необхідності заряджання.
Дитячий електромобіль M 5766 EBLR - має двері, що відкриваються в сторони, що створює відчуття, ніби ти знаходишся в справжньому автомобілі. М'які колеса EVA забезпечують плавне і комфортне пересування по дорозі. Вони також допомагають справлятися з нерівностями та перешкодами на шляху.
Дитячий електромобіль M 5766 EBLR - відмінно підійде навіть новачкам, у комплекті він має пульт управління, який дозволяє батькам регулювати швидкість та напрямок руху, забезпечуючи малюкові безпеку та впевненість при їзді.

Характеристики:
- Два мотори 2х35W / 12V
- Акумулятор 12V/10AH
- Індикатор заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- Відчиняються двері
- М'які колеса EVA
- Амортизатори
- Час на зарядку 10-12 годин
- Зарядка 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, педаль газу
- Плавний старт у звичайному режимі
- Кількість швидкостей: в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт.
- Максимальна швидкість – до 6 км/год
- Рух вперед-назад - кнопка
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, USB роз'єм
- Ремінь безпеки
- Дзеркала заднього виду
- Максимальне навантаження – до 35 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Багажник ззаду
- Пульт дистанційного керування 2,4 G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 113 см
- Ширина по дзеркалах/ колесам: 64,5 см - 59 см
- Висота: 61 см
- Відстань від сидіння до педалей: 25 см
- Вага: 16.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Dodge |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 113 см |
| Ширина | 64.5 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 270 мм |
| Діаметр задніх коліс | 270 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 25 см |
| Ширина по дзеркалах | 64.5 см |
| Ширина по колесам | 59 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Dodge |
- Ціна: 12 869 ₴











