
Хит продаж
Прожектор вуличний GD-758 Світлодіодний настінний світильник Вуличний світильник із сонячною панеллю 176 діодів
1 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00784/D
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор вуличний GD-758 Світлодіодний настінний світильник Вуличний світильник із сонячною панеллю 176 діодів
Вуличний акумуляторний світлодіодний настінний світильник, що живиться від сонячної енергії і поставляється з програмованим пультом дистанційного керування для зручності експлуатації.
Характеристика:
- Світлодіоди: 176 шт. загальною потужністю 300W.
- Сонячна панель: 6V 12W 2A.
- Тривалість роботи без підзарядки до 13 годин.
- Тривалість зарядки 8-10 годин.
- Розмір Led панелі: 25*22*8 см.
- Розмір сонячної панелі: 17*235*350 мм.
Стандарти захисту:
- IP67 - обладнання повністю захищене від потрапляння всередину оболонки пилу і твердих тіл розмірами не менше 1,0 мм;
- обладнання має захист від потрапляння всередину оболонки води в разі занурення на глибину до 1 метра і до 30 хв.
Комплектація:
- Led панель;
- Сонячна панель;
- Пульт управління,
- Батарейки до пульта;
- Набір кріпильних елементів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gdlite |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення ганку, Для освітлення теплиць, Для освітлення садових доріжок, Для освітлення парковок, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення навісів та альтанок, Для ЖКГ, Для освітлення лазень і саун, Для підсвічування дерев та рослин, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення скульптур |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Напруга | 6 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 176 шт. |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 22.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Вибухозахищений корпус | Так |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Форма плафона | Прямокутна |
- Ціна: 1 299 ₴








