
Детский самокат-беговел 3 в 1 с сиденьем и подсветкой передних колес MAXI iTrike JR3-082-P Розовый
1 999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JR3-082-P
Детский самокат-беговел 3 в 1 с сиденьем и подсветкой передних колес MAXI iTrike JR3-082-P Розовый
Дитячий самокат JR 3-082-P MAXI, 3 в 1, рожевий - оснащений прекрасними світловими та звуковими ефектами, що роблять їзду ще веселішою та цікавішою, у цієї моделі є музика, підсвічування коліс, а також дим, які працюють від вбудованого акумулятора.
Дитячий самокат JR 3-082-P має кероване по висоті кермо, що дозволяє виставити його з урахуванням зростання дитини, катання на такому самокаті забезпечить вашому малюку масу позитивних емоцій та вражень, а також допоможе покращити увагу та координацію.

Дитячий самокат JR 3-082-P обладнаний трьома коліщатками, що забезпечує йому високу стійкість і робить їзду безпечнішою, дана модель може виконувати функції самокату та беговелу, вона обладнана складним сидінням.
Характеристики дитячого самокату JR 3-082-P :
- 3 в 1: самокат розрахований на 3 вікові групи
- Виконує функції: самоката та беговела
- Музика, звук, світло, дим, працюють від акумулятора
- USB зарядне в комплекті
- Коліщатка з ПВХ - 3 шт.
- Діаметр передніх коліс – 120 мм
- Висота керма регулюється – 67-80 см.
- Складне сидіння
- Висота до сидіння – 30 см
- Стійка та безпечна конструкція
- Розмір підніжки: 36/27-12см
- Матеріал: алюміній, пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Кикборд |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 999 ₴







