
Топ продаж
Аудіо мікшер Yamaha CT12 на 12 каналів Звуковий контролер для комп'ютерного запису
5 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: НФ-00005497/MX
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аудіо мікшер Yamaha CT12 на 12 каналів Звуковий контролер для комп'ютерного запису
Мікшер Yamaha - це електронний пристрій, призначений для зведення звукових сигналів: підсумовування декількох джерел в один або більше виходів. Також за допомогою пульта мікшера здійснюється маршрутизація сигналів. Мікшерний пульт використовують при звукозапису, зведення і концертному звукоусилении.

Характеристики:
- 12 каналів для змішування консоль з XLR,
- Лінійні входи і 48В фантомним харчуванням.
- Кожен канал має коефіцієнт посилення,
- 3-смуговий еквалайзер,
- AUX, ефект, регулятори PAN і фейдери
- Управління гучністю.
- Перемикач PEL дозволяє контролювати канал, що PEL включається «ON» только.AUX відправити і повернутися гніздами для підключення всіх видів впливу ізвне.С XLR (L / R) і 1/4 "(/ RL) вихідних стерео гнізда і REC (L / R) і гарнітури інтерфейсів.
- З вхідним інтерфейсом USB і ЖК-дисплей, а також кнопки управління.
- При потужності і вихідного рівня світових індикаторів для полегшення моніторингу і експлуатації.
- Рівень ефекту і вихід MAIN фейдери, REPEAT, EFF SEND, ЗАТРИМКИ, SEND, RETURN ручки на майстер-секції.
- Матеріал: метал
- Вхідна напруга: 100-240 В AC 50 / 60Hz 0.23A
- Вихід: 15V DC48V
- Пункт розмір: ок. 34 х 52 х 4 см / 13,4 х 20,5 х 1.6in
- Розмір пакета: 56,9 х 42,8 x10 см.
- Вага 5319 р
Комплектація:
1 х CT-12 Mixing Console
1 адаптер харчування х США
1 х Керівництво користувача (англійською мовою)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Тип пристрою | Активний мікшерний пульт |
| Спосіб обробки звукового сигналу | Аналоговий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Синій |
| Розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 5.319 кг |
| Кількість каналів | |
| Кількість моновходов | 12 |
| Кількість стереовходів | 12 |
- Ціна: 5 699 ₴




