
Дитячий самокат на трьох колесах з регулюванням висоти керма до 66 см MINI iTrike BB3-047-P Рожевий
2 369 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BB3-047-P
Дитячий самокат на трьох колесах з регулюванням висоти керма до 66 см MINI iTrike BB3-047-P Рожевий
Дитячий самокат BB 3-047 MINI - є стильним, якісним і надійним самокатом, який зможе стати відмінним придбанням для дитини, дана модель обладнана трьома колесами, що забезпечує високу стійкість і дозволяє кататися на ньому навіть початківцям.
Дитячий самокат BB 3-047- має якісні поліуретанові колеса, які відмінно підходять для їзди нашими дорогами, ця модель має продуману конструкцію, висоту керма можна регулювати в залежності від зростання користувача, завдяки чому такий самокат зможе прослужити ще довше.

Самокат BB 3-047- зможе стати чудовим подарунком для вашого малюка, катання на ньому відмінно розвиває координацію та зміцнює м'язи ніг, самокат виконаний у красивому та сучасному стилі, тому напевно дуже сподобається дитині.
Характеристики :
- Три колеса
- Матеріал коліс: поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Висота керма регулюється – 52-66 см.
- Підніжка – 35/30-10 см
- Матеріал: метал, пластмаса, поліуретан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 96 см |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 369 ₴


