
Дитячий електромобіль Jeep з світлом передніх фар і сигналом на кермі Bambi M 5734EBLRS-18 Камуфляж
12 819 ₴
11 649 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5734EBLRS-18
Дитячий електромобіль Jeep з світлом передніх фар і сигналом на кермі Bambi M 5734EBLRS-18 Камуфляж
Дитячий електромобіль M 5734 Jeep, шкіряне сидіння оснащений двома моторами, що робить його потужним і швидким. Ваша дитина буде в захваті від можливості розвивати швидкість та відчувати відчуття справжнього водіння. Джип оснащений якісним акумулятором, який забезпечує тривалий час роботи. Таким чином ваша дитина зможе насолоджуватися поїздками без необхідності частої зарядки.
Дитячий електромобіль M 5734 - має м'які EVA колеса, які забезпечують плавну та комфортну поїздку по будь-якій поверхні, сидіння біля джипа м'яке з високою спинкою, щоб дитина не зісковзувала його можна пристебнути до сидіння ременем безпеки.
Дитячий електромобіль M 5734 - оснащений усім необхідним для веселої та цікавої поїздки, у джипа світяться фари, створюючи реалістичну атмосферу, а магнітола дозволяє дитині слухати улюблену музику під час поїздки. Джип поставляється з пультом керування, що дозволяє батькам контролювати рух автомобіля. Це не лише зручно, а й безпечно для маленьких водіїв.
Характеристики:
- Два мотори 2х30W / 12V
- Акумулятор 12V/10AH
- Індикатор заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- Відчиняються двері
- М'які колеса EVA
- Амортизатори
- Час на зарядку 10-12 годин
- Зарядка 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, педаль газу
- Плавний старт у звичайному режимі
- Кількість швидкостей: в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт.
- Максимальна швидкість – до 6 км/год
- Рух вперед-назад - кнопка
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, роз'єм USB, Bluetooth
- Ремінь безпеки
- Дзеркала заднього виду
- Максимальне навантаження – до 35 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4 G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 100 см
- Ширина по дзеркалах/ по колесах: 60,5 см / 64 см
- Висота: 70 см
- Відстань від сидіння до педалей: 25 см
- Вага: 16.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Jeep |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 60.5 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 16.1 кг |
| Діаметр передніх коліс | 265 мм |
| Діаметр задніх коліс | 265 мм |
| Ширина сидіння | 35 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 60.5 см |
| Ширина по дзеркалах | 64 см |
| Ширина по колесам | 69 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Jeep |
- Ціна: 11 649 ₴










