
Дитячий самокат-беговел 5 в 1 з сидінням і кошиком сонечка Maxi iTrike JR3-058-I-WP18 Рожевий
1 999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JR3-058-I-WP18
Дитячий самокат-беговел 5 в 1 з сидінням і кошиком сонечка Maxi iTrike JR3-058-I-WP18 Рожевий
Дитячий самокат JR 3-058-I MAXI - стане чудовим подарунком для вашого малюка, катання на ньому допоможе покращити координацію та зміцнити м'язи ніг, самокат комплектується невеликим кошиком на кермі виконаним у стилі сонечка, висота керма може регулюватися під зріст дитини.
Самокат JR 3-058-I - є красивим, якісним, надійним і функціональним самокатом, який зможе стати відмінним подарунком для вашої дитини, дана модель здатна виконувати роль беговела, каталки і самоката, а також розрахована на 5 поворотних груп.

Дитячий самокат JR 3-058-I - має надійну та стійку конструкцію, він оснащений трьома міцними поліуретановими колесами, передні мають підсвічування, що робить їзду на ньому ще цікавішим, самокат має знімну батьківську ручку, а також сидіння зі спинкою, що знімається.
Характеристики :
- 5 в 1: самокат розрахований на 5 вікових груп
- Виконує функції: самоката, беговела та каталки
- Коліщатка з ПУ - 3 шт.
- Діаметр передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування передніх коліс
- Висота керма регулюється – 66-75 см
- Кошик на кермі
- Стійка та безпечна конструкція
- Батьківська ручка (знімається)
- Сидіння зі спинкою (знімне)
- Розмір підніжки - 26х13 см
- Матеріал: сталь, пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 55 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
- Ціна: 1 999 ₴








