
Топ продаж
Дитячий самокат на трьох колесах зі світлом на передній панелі під час руху iTrike JR3-060-24-P Рожевий
1 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JR3-060-24-P
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий самокат на трьох колесах зі світлом на передній панелі під час руху iTrike JR3-060-24-P Рожевий
Дитячий самокат JR 3-060-24 складаний, MAXI - зміг поєднати в собі високу якість, надійність, комфорт та доступну вартість, дана модель - це гідний подарунок для дитини, яка мріє про власний самокат.
Самокат JR 3-060-24 - має продуману конструкцію, висоту керма можна відрегулювати під зростання дитини, для зручнішого хвату на кермі є спеціальні ручки, дана модель зручна в транспортуванні, самокат можна компактно складати і важить він не багато, завдяки чому такий самокат легко переносити.

Самокат JR 3-060-24 - порадує дитину красивим і сучасним дизайном, а також надійністю і комфортом, самокат відрізняється високою маневреністю і легкістю управління, кататися на ньому можуть навіть користувачі-початківці.
Характеристики :
- Складна конструкція
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Діаметр передніх коліс – 120-35 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 71-82 см.
- Підсвічування коліс
- Світло на передній панелі (вмикається під час руху)
- Підніжка: 30-13 см
- Матеріал: алюміній, пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 82 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 399 ₴







