
Дитячий триколісний самокат з LED-підсвічуванням коліс та принтом написів Maxi iTrike JR3-055-1-GR Зелений
1 489 ₴
1 349 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JR3-055-1-GR
Дитячий триколісний самокат з LED-підсвічуванням коліс та принтом написів Maxi iTrike JR3-055-1-GR Зелений
Дитячий самокат JR 3-055-1, MAXI, принт - має регульоване по висоті кермо, що дозволяє встановити його під зростання дитини і робить керування ще комфортнішим, самокат має підсвічування на колесах, що робить їзду ще цікавішою та захоплюючою.
Дитячий самокат JR 3-055-1- зможе стати чудовим подарунком для вашого малюка, катання на ньому допоможе покращити увагу та координацію, самокат базується на якісних поліуретанових коліщатках, що забезпечують більш м'яку та комфортну їзду.

Дитячий самокат JR 3-055-1 - вирізняється високою надійністю. стійкістю та безпекою, тому відмінно підходить навіть початківцям, дана модель підкорить дитину стильним і сучасним дизайном, а також гарною маневреністю та легкістю управління.
Характеристики :
- Коліщатка - 3 шт., ПВХ
- Діаметр передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється, 3 положення – 79-88 см.
- Розмір підніжки: 32х14 см
- Матеріал: метал, пластмаса, ПВХ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 1 349 ₴






