
Дитячий триколісний самокат з LED-підсвічуванням коліс та складною конструкцією Maxi iTrike JR3-055-WP15 Хакі
1 809 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JR3-055-WP15
Дитячий триколісний самокат з LED-підсвічуванням коліс та складною конструкцією Maxi iTrike JR3-055-WP15 Хакі
Дитячий самокат JR 3-055 , MAXI, принт - має поліуретанові коліщатка, які відмінно пристосовані для їзди нашими дорогами, дана модель має зручну та практичну конструкцію, висота керма може регулюватися під зростання користувача, завдяки чому такий самокат прослужить ще більш довгий. термін.
Дитячий самокат JR 3-055 - відрізняється гарною маневреністю і легкістю управління, що дозволяє кататися на ньому навіть малюкам-початківцям, самокат стане відмінним подарунком для дитини, їзда на ньому допоможе покращити координацію і зміцнити м'язи ніг.

Дитячий самокат JR 3-055 - має гарний та сучасний дизайн, поверхня його підніжки прикрашає стильний принт, колеса оснащені підсвічуванням, самокат може складатися, що робить зручнішим його зберігання та транспортування.
Характеристики :
- Складна конструкція
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Діаметр передніх коліс – 120 мм
- Підсвічування коліс
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 75-84 см.
- Розмір підніжки: 40/30-13 см
- Матеріал: алюміній, сталь, ПУ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Кикборд |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 84 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
- Ціна: 1 809 ₴







