
Новинка
-10%
Надувний плотик для плавання та відпочинку на воді Дельфін Intex 58535 Стильний надувний плотик
499 ₴
449 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58535
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний плотик для плавання та відпочинку на воді Дельфін Intex 58535 Стильний надувний плотик
Надувний плотик для плавання Intex — використовується для відпочинку, плавання та занять спортом у басейнах і на відкритих водоймах, таких як озеро, море, річки.
Плотики для купання Intex ідеально підійдуть для більшості варіантів відпочинку на закритій або відкритій воді, призначені для організації активного відпочинку з водними іграми, так і для повільного монотонного відпочинку з займанням, читанням книг або іншим поєднаним заняттям.

Яскравий і стильний плавальний плот Intex з міцного вінілу - ідеальний компаньйон для відпочинку на воді, біля моря, на пляжі або біля ставка.
Для зручності та безпеки на плотику є міцні пластикові ручки.
Характеристики:
- Розмір: 175x66 см
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина вінілу: 0.25 мм
- Бренд: Intex
- Тип: надувний плотик для плавання
- Вік: від 3 років
- Має 2 ручки із міцного пластику.
- Ремкомплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Блакитний |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Основні атрибути | |
| Товщина | 0.25 мм |
| Діаметр | 66 мм |
| Тип | Надувна платформа |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 175x66x20 см |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Особливості | ручки-тримачі |
- Ціна: 449 ₴










