
Новинка
-13%
Дитячий надувний басейн на 330 л. Intex 58432 147x33 см Басейн для дітей від 2 років
749 ₴
649 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58432
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн на 330 л. Intex 58432 147x33 см Басейн для дітей від 2 років
Освіжіться у літню спеку з цим надувним басейном від бренду Intex! Яскравий та продуманий дизайн виробу точно приверне увагу малюків та гарантує безпеку та веселощі під час сімейного відпочинку.

Переваги басейну:
- Яскравий дизайн у формі лимона, який обов'язково сподобається дітям.
- Високоякісний вініл: міцний, нетоксичний та безпечний для дітей.
- Невеликий розмір: 147х33 см, що робить його ідеальним для маленьких дітей.
- Легко надути: не потрібні додаткові інструменти.
- Невелика вага: 1.4 кг, легко переносити та зберігати.
Характеристики:
- Розміри: 147х33 см
- Вага: 1.4 кг
- Вік дитини: 2+ роки
- Дно: ненадувне
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0.2 мм
- Об'єм води: 330 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 330 л |
| Діаметр | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 649 ₴


