
Дитячий електромобіль Трактор із містким причепом та ковшами Bambi M 4847EBLR-3(24V) Червоний
18 149 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4847EBLR-3(24V)
Дитячий електромобіль Трактор із містким причепом та ковшами Bambi M 4847EBLR-3(24V) Червоний
Дитячий трактор з причепом Bambi M 4847 - майже кожна дитина захоплюється великою технікою Майже кожна дитина любить і хотіла б покататися на тракторі. А як щодо того, що у дитини був свій особистий трактор, та ще й з причепом.
Привабливий і великий трактор - Bambi M 4847 з акумуляторним живленням - він, ймовірно, задовольнить кожного маленького тракториста, фермера і власника ранчо. Завдяки електродвигунам автомобіль рухається вперед та назад. Вся робота маленького фермера буде виконуватись легко та під повним контролем.

Трактор добротно зроблено.
Трактор має пульт дистанційного керування, що дозволяє батькам контролювати ситуацію, коли наше маля ще не вміє водити машину самостійно. Крім того, ви легко зможете використовувати пульт дистанційного керування, щоб сходити в гараж, наприклад, коли ваша дитина залишила трактор в іншому місці.
Характеристики:
Бренд: Bambi Racer
Тип: Трактор
Розміри товару:
- Довжина: 138 см
- Ширина по дзеркалах/по колесах: 64 см
- Висота: 66 см
- Вага: 29,2 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 29 см
- Довжина з причепом: 245 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 30 кг
- За віком: від 3 до 8 років
Двигун:
- Кількість / В / RPM: 2*35W / RPM10000
Акумулятор:
- Кількість / В / AH: 2*12V7AH
- Індикатор акумулятора: Так
Зарядка:
- В / мА: 24V/1000mA
- Час зарядки: 8-12 годин
- Індикатор зарядки: Так
Старт:
- Старт: Кнопка
- Звук при старті: Так
- Плавний старт у звичайному режимі: Так
Швидкість:
- Км/год: 3-5 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/3
- Ручка газу: Немає
- Педаль-гальмо: Немає
Світло:
- Фари: Передні
- Підсвітка: Немає
- Кнопка вкл/викл світла: Так
Звук:
- Музика: MP3+USB, SD
- Картка пам'яті: Так
- Сигнал: На кермі
- BLUETOOTH: Так
Управління:
- Пульт управління: 2,4G (Кнопка STOP)
- Додаток (App): Немає
- Рух вперед/назад: Тумблер
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 3-х точкові
- Матеріал: Еко-шкіра
- Ширина посадкового місця: 30 см
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 28 см / 21 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 39 см / 29,5 см
- Простий монтаж: Так
Корпус:
- Матеріал: Пластик
- Криша: Немає
Амортизатори:
- Передні: Немає
- Задні: Немає
Додаткові функції:
- Двері відкриваються: Немає
- Демо-режим: Немає
- Батьківська ручка: Немає
- Додаткові колесики: Немає
- Кондиціонер: Немає
- Килимок: Немає
- Причіп: Так
- Додаткові елементи: Ковш - 2 шт., важіль управління ковшем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 138 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 66 см |
| Вага | 29.2 кг |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 320 мм |
| Ширина сидіння | 30 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 29 см |
| Ширина по дзеркалах | 64 см |
| Ширина по колесам | 64 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 18 149 ₴










