
Баггі дитячий для двох на акумуляторі з світловим фар та MP3 Bambi M 5724EBLR-3 Червоний
14 599 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5724EBLR-3
Баггі дитячий для двох на акумуляторі з світловим фар та MP3 Bambi M 5724EBLR-3 Червоний
Дитячий електромобіль M 5724EBLR Баггі - має чотири мотори, завдяки яким він володіє потужністю, що дозволяє легко долати будь-які перешкоди на своєму шляху. Джип оснащений акумулятором великої ємності, що забезпечує тривалий час роботи без необхідності заряджання.
Дитячий електромобіль Bambi M 5724EBLR - має шкіряне сидіння і двері, що відкриваються, що робить їзду на ньому справжнім задоволенням для маленького водія. М'які колеса EVA гарантують плавний рух по будь-якій поверхні, а фари, що світяться під час поїздки, створюють атмосферу справжньої пригоди.
Дитячий електромобіль M 5724EBLR - відрізняється комфортом і функціональністю, вбудований MP3 вхід і USB роз'єм дозволяють слухати улюблені пісні під час поїздки, а ремінь безпеки забезпечує додатковий захист маленькому водію.

Характеристики :
Бренд: Bambi Racer
Тип: Джип
Розміри товару:
- Довжина: 125 см
- Ширина по дзеркалах/по колесах: 81 см
- Висота: 71 см
- Вага: 26 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 36 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 60 кг
- За віком: від 3 років
Двигун:
- Кількість/Напруга/Оберти в хвилину: 4*45W / RPM12000
Акумулятор:
- Кількість/Напруга/Ампер-години: 12V10AH
- Індикатор акумулятора: Так
Зарядка:
- Напруга/Міліампери: 15V/1000mA
- Час зарядки: 8-10 годин
- Індикатор зарядки: Так
Старт:
- Старт: Тумблер
- Звук при старті: Так
- Плавний старт у звичайному режимі: Так
Швидкість:
- Швидкість в кілометрах на годину: 3-5 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/3
- Ручка газу: Немає
- Педаль гальма: Немає
Світло:
- Фари: Передні
- Підсвітка: Решітка радіатора
- Кнопка вкл/викл світла: Так
Звук:
- Музика: MP3
- Карта пам'яті: Немає
- Сигнал: На кермі
- BLUETOOTH: Так
Керування:
- Пульт керування: 2,4G (Кнопка "STOP")
- App (додаток): Немає
- Рух вперед/назад: Тумблер
Сидіння:
- Кількість місць: 2
- Ремені безпеки: 2-х точкові
- Матеріал: Еко-шкіра
- Ширина місця для сидіння: 2*24 см
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 32 см / 22,5 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 32 см / 22,5 см
- Простий монтаж: Так
Корпус:
- Матеріал: Пластик
- Кришка: Немає
Амортизатори:
- Передні: Немає
- Задні: Так
Додаткові функції:
- Двері відкриваються: Так
- Демо-режим: Немає
- Батьківська ручка: Немає
- Додаткові колесики: Немає
- Кондиціонер: Немає
- Килимок: Немає
- Причіп: Немає
- Додаткові елементи: Стробоскоп (працює від 2 батарейок АА, комплект не входить)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 81 см |
| Висота | 71 см |
| Вага | 26 кг |
| Діаметр передніх коліс | 320 мм |
| Діаметр задніх коліс | 320 мм |
| Ширина сидіння | 24 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 36 см |
| Ширина по дзеркалах | 81 см |
| Ширина по колесам | 81 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 14 599 ₴


