
Дитячий електромобіль для однієї дитини з музикою та пультом керування Mclaren Bambi M 5726EBLR-7 Помаранчевий
11 879 ₴
10 799 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5726EBLR-7
Дитячий електромобіль для однієї дитини з музикою та пультом керування Mclaren Bambi M 5726EBLR-7 Помаранчевий
Дитячий електромобіль M 5726EBLR McLaren - має гарний і реалістичний дизайн, який приведе в повне захоплення дитини, двері у нього відкриваються вгору як у справжнього спортивного автомобіля.
Дитячий електромобіль M 5726EBLR Bambi - має ремінь безпеки, що гарантує збереження вашої дитини під час руху, а пульт дистанційного керування 2,4G Bluetooth дозволяє вам контролювати рух електромобіля у разі потреби.
Дитячий електромобіль M 5726EBLR - виготовлений із міцного пластику, що забезпечує високий ступінь міцності та довговічності. Вибравши цей дитячий електромобіль, ви купуєте не тільки якісний товар, але й безпеку, комфорт та веселе проведення часу для вашої дитини.

Характеристики:
- Тип: Машина
Розміри:
- Довжина: 113 см
- Ширина (по дзеркалах/по колесах): 69 см / 56 см
- Висота: 44 см
- Вага: 13,2 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 29 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 25 кг
- За віком: 3-8 років
Мотор:
- Передні: 225Вт / 12В / 5000 об/хв
- Задні: 225Вт / 12В / 16000 об/хв
Акумулятор:
- 12В 9Ач
- Індикатор заряду акумулятора
Зарядка:
- 15В/1000мА
- Час зарядки: 8-12 годин
- Індикатор зарядки
Старт:
- Перемикач
- Звук при старті
- Плавний старт у звичайному режимі
Швидкість:
- 2,5-4,5 км/год
- 1 швидкість на панелі, 3 на пульті
- Без важеля газу та педалі гальма
Освітлення:
- Передні та задні фари
- Підсвічування панелі приладів
- Кнопка увімкнення/вимкнення світла
Звук:
- MP3
- Bluetooth
- Сигнал на кермі
Управління:
- Пульт 2,4G (кнопка ЗУПИНКА)
- Рух вперед/назад перемикачем
Сидіння:
- 1 місце
- 3-точкові ремені безпеки
- Обшивка з екошкіри
- Ширина посадкового місця: 37 см
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Передні: 21 см / 17,5 см
- Задні: 22 см / 17,5 см
- Простий монтаж
Корпус:
- Матеріал: Пластик
- Без даху
Амортизатори:
- Відсутні
Додаткові функції:
- Двері відкриваються вгору
- Батьківська ручка
- Додаткові колісця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 4.5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | McLaren |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 113 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 44 см |
| Вага | 13.2 кг |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Ширина сидіння | 37 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 29 см |
| Ширина по дзеркалах | 69 см |
| Ширина по колесам | 56 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | McLaren |
- Ціна: 10 799 ₴











