
Дитячий електромобіль Jeep з пультом управління та музикою MP3 Bambi M 5103EBLR-1 Білий
8 069 ₴
7 299 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5103EBLR-1
Дитячий електромобіль Jeep з пультом управління та музикою MP3 Bambi M 5103EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль джип M 5103EBLR, м'яке сидіння - виконаний у вигляді джипа, має великі EVA колеса, які гарантують плавний рух по будь-якій поверхні. Шкіряне сидіння роблять подорож максимально комфортною для дитини.
Дитячий електромобіль M 5103EBLR - має два мотори, що забезпечує досить високу швидкість та хорошу прохідність. Великий акумулятор дозволяє довго насолоджуватися грою, не переймаючись зарядом. Індикатор заряду батареї допоможе вчасно зрозуміти, коли час підзарядити машину.
Дитячий електромобіль M 5103EBLR - має кнопку старту та педаль газу, які роблять керування машиною простим та захоплюючим. Світлові та звукові ефекти, включаючи музику та світло фар, додають реалізму та веселощів у ігровий процес.

Характеристики:
- Два мотори 2х40W / 12V
- Акумулятор 12V/7AH
- Індикатор заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- М'які колеса EVA
- Час на зарядку 8-10 годин
- Заряджання 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Плавний старт у звичайному режимі
- Максимальна швидкість - до 5 км/год
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, USB-роз'єм
- Ремінь безпеки
- Максимальне навантаження - до 30 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 7 299 ₴


