
Топ продаж
Дитячий електромобіль двомісний Maserati старт з кнопки та світло фар Bambi M 5104EBLR-6 Жовтий
11 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5104EBLR-6
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль двомісний Maserati старт з кнопки та світло фар Bambi M 5104EBLR-6 Жовтий
Дитячий електромобіль M 5104EBLR-6 двомісний, Maserati MC20 - виконаний у вигляді спортивного автомобіля Maserati MC20, особливість даної моделі в тому, що у машини відкриваються двері, що напевно сподобається юному гонщику.
Дитячий електромобіль M 5104EBLR-6 - має двомісне сидіння, тому на машині можуть кататися двоє діток, машина рухається педаллю газу, для зупинки достатньо прибрати ногу з педалі, також передбачена можливість дистанційного керування за допомогою пульта.
Дитячий електромобіль M 5104EBLR-6 - крім реалістичного дизайну порадує дитину також комфортом і функціональність, у машини є плеєр для прослуховування музики, а також яскраво світяться фари.
Характеристики:
- Бренд: NO TM/Maserati
- Тип: автомобіль
- Розміри товару:
- Довжина: 121 см
- Ширина по дзеркалах/по колесах: 79 см / 67 см
- Висота: 52 см
- Вага: 21,5 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 30 см
- Допустиме навантаження:
- За вагою: до 59 кг
- За віком: 3-8 років
- Двигун:
- Кількість/Напруга/Оберти в хвилину: 2 * 40 Вт / 13000 об/хв
- Акумулятор:
- Кількість/Напруга/Ємність: 12 В / 7 Ач
- Індикатор акумулятора: присутній
- Зарядка:
- Напруга/Сила струму: 12 В / 1000 мА
- Час зарядки: 8-12 годин
- Індикатор зарядки: присутній
- Старт:
- Старт: з кнопки
- Звук при старті: присутній
- Плавний старт у звичайному режимі: відсутній
- Швидкість:
- У км/год: 3-6 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/3
- Ручка газу: відсутня
- Педаль гальма: відсутня
- Світло:
- Фари: передні/задні
- Підсвітка: відсутня
- Кнопка включення/виключення світла: присутня
- Звук:
- Музика: MP3+USB
- Картка пам'яті: відсутня
- Сигнал на кермі: присутній
- BLUETOOTH: присутній
- Управління:
- Пульт управління: присутній
- Додаток (App): відсутній
- Рух вперед/назад: ручка
- Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 2-х точкові
- Матеріал: екошкіра
- Ширина сидіння: 47 см
- Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 24 см / 18,5 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 24 см / 18,5 см
- Простий монтаж: присутній
- Корпус:
- Матеріал: пластик
- Кришка: відсутня
- Амортизатори:
- Передні: відсутні
- Задні: присутні
- Додаткові функції:
- Двері відкриваються вгору
- Демонстраційний режим: присутній
- Батьківська ручка: відсутня
- Додаткові колесики: присутні
- Кондиціонер: відсутній
- Килимок: відсутній
- Причіп: відсутній
- Додаткові елементи: при тривалому натисканні кнопки "світло" включається демонстраційний режим (режим гойння), багажник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 59 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Maserati |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 121 см |
| Ширина | 79 см |
| Висота | 52 см |
| Вага | 21.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Діаметр задніх коліс | 240 мм |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 30 см |
| Ширина по дзеркалах | 79 см |
| Ширина по колесам | 67 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Maserati |
- Ціна: 11 399 ₴






