
Новинка
Туристичне портативне розкладне ліжко до 100 кг з чохлом Розкладачка для сну 190х62 см
1 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3116-син/AND
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичне портативне розкладне ліжко до 100 кг з чохлом Розкладачка для сну 190х62 см
Розкладне ліжко з основою з авіаційного алюмінію та оббивкою з поліестеру щільністю 600D – це практичний та зручний предмет меблів, який може використовуватись як вдома, так і під час подорожей, кемпінгу чи інших подібних ситуацій.
Каркас з авіаційного алюмінію робить ліжко легким і простим у перенесенні та транспортуванні. Авіаційний алюміній – це дуже міцний матеріал, що має високу стійкість до корозії, тому ліжко може служити довгий час.
Особливості:
- Тканина поліестерова з водовідштовхувальними властивостями
- Технологічний шов знаходиться в розрахунковому місці, де навантаження менше і не викликає дискомфорту, підвищуючи якість та довгостроковість
- Каркас з авіаційного алюмінію
- Забезпечує достатній рівень комфорту
- Дуже легко і швидко збирається та розбирається
- Чохол для транспортування з ручками
- Витримує вагу до 100 кг
Характеристики:
- Розмір виробу у розкладеному вигляді: 190х62 см
- Матеріал каркасу: авіаційний алюміній (труба 25х25 мм, стінка 2 мм)
- Допустиме навантаження: 100 кг
- Матеріал спальної зони: поліестер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 1 499 ₴







