
Дитячий електромобіль Lamborghini з музикою та звуком мотора Bambi M 4787EBLR-6 Жовтий
12 149 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4787EBLR-6
Дитячий електромобіль Lamborghini з музикою та звуком мотора Bambi M 4787EBLR-6 Жовтий
Дитячий електромобіль Lamborghini Bambi M 4787 - має в комплекті два мотори та акумулятор великої ємності, що дозволить малюкові кататися без підзарядки ще довше, розважати дитину під час їзди зможуть чудові світлові та звукові ефекти, якими оснащено авто.
Дитячий електромобіль M 4787 відмінно підійде навіть користувачам-початківцям, він комплектується пультом дистанційного керування, що дає можливість водіям катати найменших гонщиків.
Дитячий електромобіль це якісний, реалістичний та функціональний спортивний автомобіль, який зможе стати гідним подарунком для дитини, їзда на такій машині доставить вашому малюку максимум позитивних емоцій та вражень.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 30 кг
- Мотор: 2шт / 12V / RPM12000
- Батарея: 12V / 7AH
- Зарядка 12V / 1000mA
- Час заряджання: 1-2 год
- Час на їзду: 8-12ч
- Старт: з кнопки, Звук при старті, Плавний старт у звичайному режимі
- Швидкість: 3-5 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/3
- Світло: Фари - передні та задні, панель -, тумблер світла
- Звук: музика, регулювання гучності, сигнал на кермі
- Додаткові кнопки на панелі: MP3, USB, BLUETOOTH, індикатор батареї
- Пульт: 2,4G, BLUETOOTH (STOP BUTTON)
- Ремені безпеки: 5-ти точкові
- Амортизатори: передні та задні
- Додаткові функції: демо-режим
- Сидіння: 1 місцеве
Розміри висоти:
- Ширина по дзеркалах/колесах: 66 см / 55 см
- Розмір коліс/дисків: 21 см / 17 см
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 108 см
- Ширина: 55 см
- Висота: 47 см
- Вага: 14.8 кг
Габаритні розміри упаковки та вага:
- Довжина: 111 см
- Ширина: 55,5 см
- Висота: 28,5 см
- Вага: 17,95 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Передні фари, Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Lamborghini |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 108 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 47 см |
| Вага | 14.8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Ширина задніх коліс | 210 мм |
| Ширина по дзеркалах | 66 см |
| Ширина по колесам | 55 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Lamborghini |
- Ціна: 12 149 ₴











