
Топ продаж
Дитячий електромобіль джип Jeep з пультом та світловими ефектами Bambi M 4960EBLR-4(24V) Синій
16 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4960EBLR-4(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль джип Jeep з пультом та світловими ефектами Bambi M 4960EBLR-4(24V) Синій
Дитячий електромобіль M 4960 Jeep , шкіряне сидіння - є стильним, якісним і потужним джипом, який зможе стати відмінним подарунком для дитини, дана модель оснащена двома потужними моторами і акумулятором великої ємності.
Дитячий електромобіль M 4960 - має просторе шкіряне сидіння, обладнане ременем безпеки, що дозволяє надійно зафіксувати дитину та вберегти її від падіння, джип базується на великих EVA колесах, а також має шкіряне сидіння, що робить їзду максимально комфортною.
Дитячий електромобіль M 4960 - порадує юного гонщика відмінними світловими та звуковими ефектами, керувати машиною можна з кабіни, а також за допомогою пульта.

Характеристики:
- Стана виробник: Китай
- Виробник: Bambi
- Два мотори 2х35W / 12V
- Акумулятор 12V/7-9AH
- Індикатор заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- М'які колеса EVA
- Час на зарядку 8-10 годин
- Зарядка 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Плавний старт у звичайному режимі
- Максимальна швидкість – до 6 км/год
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, USB роз'єм
- Ремінь безпеки
- Максимальне навантаження – до 35 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 111 см
- Ширина: 69 см
- Висота: 79 см
- Вага: 22 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Jeep |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 111 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 79 см |
| Вага | 22 кг |
| Діаметр передніх коліс | 340 мм |
| Діаметр задніх коліс | 340 мм |
| Ширина по дзеркалах | 76 см |
| Ширина по колесам | 69 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Jeep |
- Ціна: 16 389 ₴











