
Дитяча каталка-толокар із батьківською ручкою та музикою Bambi M 5784-4 Блакитний
2 269 ₴
2 059 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5784-4
Дитяча каталка-толокар із батьківською ручкою та музикою Bambi M 5784-4 Блакитний
Дитяча каталка-толокар Bambi M 5784, батьківська ручка - своїм дизайном нагадує справжній автомобіль Porshe, що робить їзду на такій машинці ще цікавішою, дана модель комплектується ручкою, що знімається, з її допомогою батьки зможуть катати малюків.
Каталка-толокар Bambi M 5784 - має надійну та стійку конструкцію, від падіння малюка вбереже страхувальний бампер, ноги дитина зможе ставити на спеціальні підніжки, корпус та колеса іграшки зроблені з міцного пластику та розраховані витримувати великі навантаження.

Дитячий толокар Bambi M 5784 - зможе стати відмінним подарунком для дитини, їзда на такій машинці доставить малюкові масу позитивних емоцій і вражень, а також допоможе покращити координацію і зміцнити м'язи ніг.
Характеристики :
- Бренд: Bambi Racer
- Тип: 2в1 (з батьківською ручкою)
Розміри товару:
- Довжина (машина/з батьківською ручкою): 63 см / 82 см
- Ширина (по колесах/підставка для ніг): 27 см / 40,5 см
- Висота до спинки: 48 см
- Висота до батьківської ручки: 87 см
- Висота до керма: 37 см
- Висота від підлоги до сидіння: 24 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 16 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 30 кг
- За віком: від 3 до 6 років
Живлення:
- Акумулятор: немає
- Батарейки: 3 * AA (в комплект не входять)
- Зарядка: немає
- Час їзди/зарядки: немає даних
Звук:
- Музика: є
- Магнітола (проиграватель): немає
- USB: немає
- Bluetooth: немає
- Сигнал: немає
Світло:
- Передні/задні фари: є / немає
- Колеса/панель: немає / немає
Сидіння:
- Матеріал: пластик
- Ширина сидіння: 19 см
Додаткові функції:
- Багажник під сидінням: є
- Батьківська ручка: є
- Підставка для ніг: є
- Індикатор батареї: немає
- Качалка: немає
- Захист від падіння: є
- Направляючі колесики: є
- Додаткові елементи: пискавка на кермі, передні колеса поворотні
Колеса:
- Розмір: 12 см
- Матеріал: пластик
Коробка:
- Вага брутто: 3,4 кг
- Вага нетто: 4,05 кг
- Розмір коробки: 66,5 x 30 x 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Особливості | Ручка для батьків, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 40.5 см |
| Висота | 87 см |
| Вага | 3.4 кг |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Основне | |
| Доступність за вагою | 30 кг |
- Ціна: 2 059 ₴











