
Новинка
-9%
Музична залізниця 420 см з димом та світловими ефектами YY-125EN
1 379 ₴
1 249 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: YY-125EN
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична залізниця 420 см із димом і світловими ефектами YY-125EN
Дитяча іграшкова залізниця YY-125EN завдовжки 420 см — це захоплива іграшка, яка дарує можливість створити мініатюрний світ залізничних пригод. Яскравий музичний паротяг із димом, світловими та звуковими ефектами додасть реалістичності грі.
Ця залізниця стане улюбленою розвагою для дітей, розвиваючи дрібну моторику, уяву, логіку та координацію рухів.

Переваги:
- Реалістичні ефекти: імітація диму, світлових та звукових ефектів створюють атмосферу справжньої залізниці.
- Висока деталізація: іграшка має реалістичний вигляд, що робить гру цікавішою.
- Розвиток дитини: сприяє покращенню дрібної моторики, логічного мислення та творчих здібностей.
- Універсальність: підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток.
Характеристики:
- Живлення: 4 батарейки типу АА
- Матеріал: пластик
- Звукові ефекти: да
- Світлові ефекти: да
- Імітація диму: да
- Довжина залізниці: 420 см
- Розміри паковання: 63x44x12 см
- Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 4.2 м |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Довжина упаковки | 630 мм |
| Висота упаковки | 440 мм |
- Ціна: 1 249 ₴







