
Каталка-толокар з батьківською ручкою Jeep та страхувальним бампером Bambi M 5805L-1 Білий
2 739 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5805L-1
Каталка-толокар з батьківською ручкою Jeep та страхувальним бампером Bambi M 5805L-1 Білий
Каталка-толокар Jeep з батьківською ручкою Bambi M 5805L - підкорить дитину красивим і реалістичним дизайном, а також легкістю управління, дана модель відмінно підходить для користувачів-початківців, в задній частині авто розташована знімна ручка, яка дозволяє батькам керувати толокаром і катати дитину.

Дитяча каталка-толокар M 5805L - має зручне сидіння зі спинкою, щоб малюк не впав із сидіння навколо нього встановлений страхувальний бампер, іграшка виконана з матеріалів високої якості, що забезпечує виробу довгий термін служби.
Дитячий толокар - оснащений звуковими ефектами, які розважатимуть дитину під час їзди, толокар стане чудовим подарунком для дитини, їзда на ній допоможе покращити координацію та зміцнити м'язи ніг.
Характеристики :
- Тип: 2 у 1
- Батьківська ручка знімна
- Шкіряне сидіння
- Матеріал коліс: пластик
- Музика живлення від батарей (в комплект не входять)
- Страхувальний бампер
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Підставки для ніг
- Рекомендоване навантаження - до 25 кг
- Вага та габарити коробки: 5кг / 66,5х30х35см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Ручка для батьків |
| Довжина | 66.5 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 35 см |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Навантаження | 25 кг |
- Ціна: 2 739 ₴



