
Топ продаж
Дитячий електромобіль Мерседес G500 з пультом керування Bambi M 5803EBLRS-2 Чорний
11 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5803EBLRS-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Мерседес G500 з пультом керування Bambi M 5803EBLRS-2 Чорний
Дитячий електромобіль M 5803 Mercedes G500, м'яке сидіння - поєднує в собі високу деталізацію, комфорт та функціональність, завдяки чому цей джип стане чудовим подарунком для вашої дитини. Ця модель виконана у стилі легендарного Гелендвагена Mercedes G500.
Дитячий електромобіль M 5803 - оснащений світловими та звуковими ефектами, які додають реалістичності та веселощів під час поїздки. Фари яскраво світяться, а також є можливість відтворення музики, що робить прогулянку ще цікавішою.

Дитячий електромобіль M 5803 - має зручне сидіння та просторий салон, що дозволяє дитині відчувати себе затишно та безпечно. Батарея забезпечує достатню ємність, щоб діти могли насолоджуватися довгими подорожами.
Характеристики:
- Чотири мотори 4х35W / 12V
- Акумулятор 12V/9AH
- Індикатор заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- Двері відчиняються
- М'які колеса EVA
- Час на зарядку 10-12 годин
- Зарядка 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, педаль газу
- Повільний старт та стоп
- Кількість швидкостей: в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт.
- Максимальна швидкість – до 7 км/год
- Рух вперед-назад
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, USB роз'єм
- Ремінь безпеки
- Максимальне навантаження – до 35 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4 G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Ремені безпеки, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Mercedes-Benz |
- Ціна: 11 639 ₴










