
Комплект резервного живлення ДБЖ Altek ASK12-800 (640Вт) + Акумулятор гелевий АКБ Orbus100Ач
22 839 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28636+21491/ЮТ
Комплект резервного живлення ДБЖ Altek ASK12-800 (640Вт) + Акумулятор гелевий АКБ Orbus100Ач
Комплект ДБЖ Altek ASK12-800 (640Вт) +АКБ Orbus100Ач - безперебійного живлення для мережевого обладнання, аварійного освітлення та котлів опалення із зовнішньою батареєю.

Комплект резервного живлення з правильною синусоїдою ДБЖ ASK 12-800(640Вт) + Гельова батарея Orbus (ASK 12-800(640Вт) + ORBUS CG12100 GEL12V100 Ah ) - для безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, що працюють у режимі 24/7/365.
Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбосховища. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумулятора виконуються автоматично.
Система безперебійного живлення для квартири - комплект ДБЖ+АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу мультигель GEL.
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 400W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході – 175 ~ 275V AC, на виході – 220±10%V) та перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220V. Акумулятор забезпечує подачу електроенергії у режимі резервного живлення.
Схема підключення комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ
Мережа електроживлення 220V – джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором – споживач живлення.
- Система підключення ДБЖ до мережі – стандартна євровилка
- Тип підключення акумулятора – клеми
- Тип підключення споживача живлення – стандартна євророзетка
Комплект резервного живлення встановлюється та підключається стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумулятора виконуються автоматично.

ДБЖ Altek ASK12-800 (640Вт) має наступні технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 640Вт
- • Напруга акумулятора: 12В
- • Вхідна напруга: 145В~275В/85В~145В
- • Вхідна частота: 45Гц~65Гц
- • Вихідна напруга: 110±3%/220±3% (режим акумулятора)
- • Вихідна частота: 50/60 Гц ±0,5
- • Форма сигналу вихідної напруги: Чистота синусоїда
- • Повний коефіцієнт гармонічних спотворень: ≤±3%
- • Струм заряджання акумулятора: 8А
- • Дисплей: РК-дисплей
- • Час перемикання: <4 мсек
- • Умови експлуатації:
- - шум: ≤55дБ
- - Температура: 0°С~40°C
- - вологість: 10% ~ 90% (без конденсації)
- • ККД: ≥85%

Технічні характеристики акумуляторної батареї ORBUS CG12100 GEL12V100 Ah ):
- • Номінальна напруга: 12В
- • Номінальна ємність: 100 Ач
- • Місткість:
- - при 10-годинному розряді (10,5 В/елемент, 25 C/77 F): 100 Ач
- - при 5-годинному розряді (10,2 В/елемент, 25 C/77 F): 78 А·час
- - при 1 годинному розряді (9,6 В/елемент, 25 C/77 F): 58,2 Ah
- • Тип клеми: T9
- • Максимальний зарядний струм: 20А
- • Максимальний струм розряду: 800А (5 сек.)
- • Напруга заряду при 25 C (77 F):
- - циклічний режим: 14,10 – 14,40 В. Температурна компенсація: -30 мВ/С
- - буферний режим: 13,50 - 13,80 В Температурна компенсація: -18 мВ/С
- • Саморозряд (25 C):
- - 3 місяці: залишкова ємність 94%
- - 6 місяців: залишкова ємність 88%
- - 12 місяців: залишкова ємність 75%
- • Матеріал корпусу: ABS
- • Розміри (ДхШхВ): 330 x 171 x 214 мм
- • Вага: 30,0 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orbus |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Частота струму | 65 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 110 Вт |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Час перемикання | 5 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 22 839 ₴





