
Топ продаж
-26%
Гамак підвісний без планки 200х100 см для пікніка Помаранчевий Гавайський гамак Класичний тканинний гамак
379 ₴
279 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2812/GR
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак підвісний без планки 200х100 см для пікніка Помаранчевий Гавайський гамак Класичний тканинний гамак
Гамак для пікніка 200х100 см - для незабутнього проведення часу на дачі, в поході, на природі гамак є найпростішим, зручнішим і універсальним засобом. Підвісний Гамак 200х100 см простий та зручний в експлуатації.
Розміри гамака – 200х100 см, що забезпечує достатній простір для комфортного розміщення однієї людини. Підвісний механізм гамака забезпечує легку установку та швидке складання. Ви можете легко закріпити його між двома деревами, стовпами чи іншими міцними опорами.

Особливості:
- Міцний, легкий, просторий, повітропроникний
- Простий в установці
- Надійні підвісні канати забезпечують рівномірний розподіл ваги.
- Щільна (320 грамів на квадратний метр) тканина не розтягується і не зношується.
- Легко чиститься
- Приємний візерунок у смужку

Характеристики:
- Тип: гамак
- Ємність: Одномісний
- Призначення: для дорослих
- Максимально допустиме навантаження: до 120 кг
- Розмір тканини гамака: 190х80 см
- Використовувані матеріали: ткана бавовна
- Разом з гамаком є зручна сумка та кріплення (2 мотузки по 1 метру кожна)
Комплектація:
- Гамак без планки 200х100 см
- Чохол
- Мотузки
- Упаковка
*Колірний відтінок може відрізнятися, залежить від колірних налаштувань Вашого монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 100 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
- Ціна: 279 ₴











