
Новинка
Блок безперебійного живлення DCP-UPS-120W для роутерів та комутаторів PON/POE-430 на 5//9/12V, 2A 20800MAh
7 879 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 30210/ЮТ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок безперебійного живлення DCP-UPS-120W для роутерів та комутаторів PON/POE-430 на 5//9/12V, 2A 20800MAh
Блок безперебійного живлення DCP-UPS-120W - це універсальне рішення для підтримки стабільної роботи роутерів, комутаторів та іншого мережевого обладнання на основі технологій PON і POE.
Завдяки високій ємності акумулятора 20800 мАг, ДБЖ здатний забезпечувати живлення підключеного обладнання протягом приблизно 15 годин. Крім роутерів і комутаторів, до пристрою можна підключати і зарядку смартфонів, проте час зарядки мобільних пристроїв може бути більш тривалим.

Переваги:
- Висока ємність акумулятора 20800 мАг для тривалого часу автономної роботи
- Широкий набір вихідних портів для підключення різного обладнання
- Підтримка технологій PON і POE для живлення мережевих пристроїв
- Компактний і надійний корпус з ABS-пластику
Характеристики:
- Вхід: 100–240 В / 12–24 В пост. струму, 2.5 А макс.
- Вихідна потужність: 120 Вт
- Ємність акумулятора: 20800 мАг
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Матеріал корпусу: ABS-пластик
- Розміри: 214 x 158 x 85 мм
- Маса: 1,85 кг
Кількість портів: 12
- USB Type-A 5 В x 2
- DC 5 В x 1
- DC 12 В/9 В x 5
- DC вхід x 1
- POE 24 В
- POE 48 В
Комплектація:
- ДБЖ DCP-UPS-120W - 1шт
- Кабель живлення 220В - 1 шт
- Набір кабелів підключення DC<->DC
- Набір перехідників підключення DC<->DC
- Інструкція – 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 214 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 1.85 кг |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 7 879 ₴





