
Підлітковий квадроцикл на моторі 1450W та ручкою газу та світлом Profi HB-EATV1450F-P-2-7(MP3) Чорно-оранжевий
68 629 ₴
61 799 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-EATV1450F-P-2-7(MP3)
Підлітковий квадроцикл на моторі 1450W та ручкою газу та світлом Profi HB-EATV1450F-P-2-7(MP3) Чорно-оранжевий
Квадроцикл HB-EATV 1450F-P , надувні колеса – це втілення високої надійності, комфорту та функціональності, створене спеціально для юних любителів активного відпочинку. Основу конструкції складає міцна металева рама, що забезпечує довговічність та стійкість при будь-яких навантаженнях.
Квадроцикл HB-EATV 1450F-P - має м'яке сидіння, виготовлене з високоякісної екошкіри, що забезпечує максимальний комфорт під час їзди, роблячи кожну поїздку приємною та безпечною. Надувні гумові колеса з протекторами забезпечують відмінне зчеплення з будь-яким типом поверхні, будь то асфальт або ґрунтовка.

Квадроцикл HB-EATV 1450F-P - оснащений потужним двигуном, який гарантує відмінну продуктивність та дозволяє долати навіть найскладніші ділянки дороги. П'ять якісних акумуляторів забезпечують тривалий час роботи, дозволяючи насолоджуватися їздою без необхідності частого заряджання.
Характеристики:
- Тип: квадроцикл
Розміри товару:
- Довжина: 152 см
- Ширина: 97 см
- Висота: 95 см
- Відстань між осями: 105 см
- Висота до сидіння: 69 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 47 см
- Висота до керма: 86 см
Допустимість навантаження:
- За вагою: до 120 кг
- За віком: від 14 років
Двигун:
- Напруга/Потужність: 60 В / 1450 Вт
Батарея:
- Напруга/Ємність: 5*12 В / 20 А·год
- Індикатор батареї: є
Зарядка:
- Струм/Напруга: 2.5 А / 60 В
- Час зарядки: 8-10 год
- Індикатор зарядки: є
Запуск:
- Поворот ключа
- Ручка газу
- Рух вперед/назад: кнопка
Швидкість:
- Максимальна швидкість: 30 км/год
- Кількість швидкостей: 1, 2, 3, 4
- Перемикання швидкостей: кнопка
Гальма: ручні
- Головна передача: ланцюгова
Світло:
- Фари: передні/задні
- Підсвічування: приладова панель
- Кнопка увімкнення/вимкнення світла: є
Звук:
- Музика: MP3+USB, SD
- Карта пам'яті: є
- Сигнал: є
- Bluetooth: немає
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Матеріал: еко-шкіра
Колеса:
- Матеріал: гума, надувні
- Розмір передніх коліс/дисків: 45 см / 23 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 45 см / 23 см
Корпус:
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал рами: метал
Амортизатори:
- Передні/Задні: є
- Регулювання жорсткості: є
Додаткові функції:
- Безщітковий двигун
- Стопорний тумблер
- Кнопка "звук імітації двигуна"
- Відображення швидкості та пройденої відстані на панелі
- Дискові гальма
- Кнопки для управління музикою
- Перемикання між ближнім або дальнім світлом фар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Мелодії, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 97 см |
| Висота | 95 см |
| Діаметр передніх коліс | 450 мм |
| Діаметр задніх коліс | 450 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 47 см |
| Ширина по дзеркалах | 97 см |
| Ширина по колесам | 97 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Основне | |
| Потужність двигуна (Вт) | 1450 |
| Вага (кг) | 138 |
| Максимально допустиме навантаження (кг) | 120 |
- Ціна: 61 799 ₴




