
Топ продаж
Портативний кондиціонер охолоджувач повітря з пультом керування СВ-7851 Портативний охолоджувач повітря
5 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СВ-7851/WIM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний кондиціонер охолоджувач повітря з пультом керування СВ-7851 Портативний охолоджувач повітря
Портативний кондиціонер повітря СВ-7851 - це відмінне рішення для створення приємної прохолоди в спекотні літні дні. Цей компактний і мобільний пристрій використовує холодну воду та охолоджувальні елементи для охолодження повітря, а не шкідливі для навколишнього середовища гази, як традиційні кондиціонери. Завдяки наявності коліс, пристрій легко переміщується в будь-яку кімнату, де потрібний освіжаючий вітерець.

Переваги:
- Екологічність: Кондиціонер повітря не виділяє гаряче повітря в навколишнє середовище, тому немає необхідності відкривати вікно для відведення шланга.
- Комфорт: Повітря не пересушується, як при використанні кондиціонера, що виключає неприємні відчуття сухості в очах або роті.
- Мобільність: Пристрій оснащений колесами, що дозволяє легко переміщувати його по будинку.
- Універсальність: Пристрій підходить для використання в спальні, вітальні або будь-якому іншому приміщенні.

Характеристики:
- Потужність: 150Вт
- Частота оборотів: 900-1100-1300 об/хв
- Потік повітря: 310,8 м3/ч
- Кількість налаштувань: 3
- Режим обдування: Природний, Звичайний, Сон
- Ємність резервуару для води: 9л
- Висувний резервуар для води
- Діапазон коливань: 60*
- Діапазон функцій таймера: 0,5-7,5 год
- Захист від перегріву
- Дистанційне керування: пульт
- Поворотні обертові колеса
- Розмір: 75х25 см
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Потік повітря | 310.8 куб.м/год |
| Потужність обігріву | 150 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Ні |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 150 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 750 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 250 мм |
- Ціна: 5 299 ₴










