
Дитячий двомісний електромобіль BMW з потужними моторами та музикою M 5820EBLRS-12(24V) Блакитний
29 869 ₴
27 149 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5820EBLRS-12(24V)
Дитячий двомісний електромобіль BMW з потужними моторами та музикою M 5820EBLRS-12(24V) Блакитний
Дитячий електромобіль M 5820 двомісний BMW – виконаний у стилі справжнього суперкара BMW, він стане чудовим подарунком для вашої дитини. Його реалістичний та елегантний дизайн обов'язково приверне увагу всіх оточуючих.
Дитячий електромобіль BMW M 5820 - має двомісне шкіряне сидіння, що дозволяє кататися відразу двом малюкам, забезпечуючи їм комфорт та зручність у будь-якій поїздці. Дана модель оснащена пультом дистанційного керування, що дає можливість батькам катати початківців, забезпечуючи безпеку та контроль. Це особливо важливо для тих, хто тільки-но починає знайомство з такими транспортними засобами.
Дитячий електромобіль BMW M 5820 - обладнаний двома потужними моторами, які забезпечують високу швидкість та відмінну прохідність. Навіть на нерівних поверхнях дитина зможе насолоджуватися плавною та стабільною їздою. Акумулятор великої ємності гарантує тривалий час роботи, що дозволить малюкові насолоджуватись катанням без необхідності частої підзарядки.
Характеристики:
- Тип: машина
Розміри товару:
- Довжина: 152 см
- Ширина по дзеркалам / по колесах: 87 см
- Висота: 58 см
- Вага: 33,4 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 34 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 35 кг
- За віком: 3-8 років
Мотор:
- Безщітковий мотор
- 2 * 150 Вт / 24 В / 3250 об/хв
Батарея:
- 24 В 10 Ач
- Індикатор заряду батареї
Зарядка:
- 24 В / 1000 мА
- Час зарядки: 10-12 годин
- Індикатор зарядки
Запуск:
- Кнопковий старт
- Звук при запуску
- Без плавного пуску
Швидкість:
- 3-8 км/год
- 2 швидкості на панелі, 3 на пульті
- Педаль газу та гальма
Освітлення:
- Передні та задні фари
- Підсвічування радіаторної решітки та дверей
- Кнопка вмикання/вимикання світла
Звук:
- MP3 + USB, AUX
- Карта пам'яті
- Сигнал на кермі
- Bluetooth
Управління:
- Пульт 2,4 ГГц (кнопка зупинки)
- Мобільний додаток
- Кнопки руху вперед/назад
Сидіння:
- 2 місця
- 5-точкові ремені безпеки
- Екошкіра
- Ширина сидіння 54 см
Колеса:
- EVA
- Передні 24,5 см / 19,5 см
- Задні 24,5 см / 19,5 см
- Простий монтаж
Корпус:
- Пластик
- Без даху
Амортизатори:
- Передні та задні
Додаткові функції:
- Що відкриваються двері
- Без демо-режиму
- Без батьківської ручки
- Додаткові колеса
- Без кондиціонера
- Без килимка
- Без причепа
- Слот для SD/TF карт
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості назад |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Ремені безпеки, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Виробник | BMW |
| Розміри | |
| Довжина | 152 см |
| Ширина | 87 см |
| Висота | 58 см |
| Вага | 33.4 кг |
| Діаметр передніх коліс | 245 мм |
| Діаметр задніх коліс | 245 мм |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 34 см |
| Ширина по дзеркалах | 87 см |
| Ширина по колесам | 87 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 150 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | BMW |
- Ціна: 27 149 ₴











