
Дитячий Баггі на пульті керування з 2-ма моторами та музикою Bambi M 5811EBLR-1(24V) Білий
11 499 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5811EBLR-1(24V)
Дитячий Баггі на пульті керування з 2-ма моторами та музикою Bambi M 5811EBLR-1(24V) Білий
Дитячий електромобіль M 5811EBLR Баггі з пультом - є яскравим і стильним джипом, дизайн якого виконаний у стилі Баггі, він стане чудовим подарунком для вашої дитини, подарувавши йому незабутні емоції та радість від кожної поїздки. Завдяки реалістичному дизайну та високій деталізації, малюк почуватиметься справжнім водієм.

Вбудований програвач та TF слот для карт пам'яті дозволяє слухати улюблену музику під час подорожі. Шкіряне сидіння забезпечує максимальний комфорт і стиль. Виготовлений із якісних матеріалів, стійкого до зносу та ударів пластику .
Батьки можуть контролювати рух автомобіля за допомогою пульта 2.4GHz , забезпечуючи безпеку дитини.
Електромобіль баггі M 5811EBLR — це ідеальний подарунок для маленького водія. Він не тільки розвиває координацію та моторику, а й дарує незабутні емоції від кожної поїздки. Подаруйте вашій дитині радість та почуття свободи з цим чудовим електромобілем!
Характеристики:
- Бренд: Bambi Racer
- Тип: Внедорожник
Розміри товару:
- Довжина: 103 см
- Ширина (по дзеркалах/по колесах): 69 см
- Висота: 59 см
- Вага: 18 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 26 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: До 25 кг
- За віком: Від 3 років
Мотор:
- Кількість/Напруга/Оберти за хвилину: 2 × 65 Вт / 24 В / 13500 об/хв
Акумулятор:
- Кількість/Напруга/Ємність: 24 В, 7 А*год
- Індикатор акумулятора: Є
- Зарядка:
- Напруга/Сила струму: 24 В / 1000 мА
- Час зарядки: 8-12 годин
- Індикатор зарядки: Є
Запуск:
- З кнопки
- Звук при запуску: Є
- Плавний старт в звичайному режимі: Є
Швидкість:
- 2-5 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/пульті: 2/3
- Педаль газу: Є
- Педаль-гальмо: Немає
Світло:
- Фари: Передні
- Кнопка вкл/викл світла: Є
Звук:
- Музика: MP3+USB, AUX
- Карта пам'яті: Є
- Сигнал: На кермі
- Bluetooth: Є
Управління:
- Пульт управління: 2,4G (кнопка STOP)
- Додаток: Є
- Рух уперед/назад: Важіль
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 2-точкові
- Матеріал: Еко-шкіра
- Ширина посадкового місця: 41 см
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх/задніх коліс і дисків: 28 см/22 см
- Легкий монтаж: Є
Корпус:
- Матеріал: Пластик
- Дах: Немає
Амортизатори:
- Передні: Є
- Задні: Є
Додаткові функції:
- Двері відкриваються: Є
- Демо-режим: Немає
- Батьківська ручка: Немає
- Додаткові колеса: Немає
- Кондиціонер: Немає
- Килимок: Немає
- Причіп: Немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 59 см |
| Вага | 18 кг |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Ширина сидіння | 41 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 26 см |
| Ширина по дзеркалах | 69 см |
| Ширина по колесам | 69 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 65 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 11 499 ₴











