
Електромобіль дитячий Джип з пультом радіокерування на двох моторах Bambi M 5103EBLR-10 Зелений
8 069 ₴
7 299 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5103EBLR-10
Електромобіль дитячий Джип з пультом радіокерування на двох моторах Bambi M 5103EBLR-10 Зелений
Дитячий електромобіль M 5103 з пультом управління - порадує дитину своєю реалістичністю та функціоналом, світлові та звукові ефекти, включаючи музику, роблять поїздку на джипі ще більш захоплюючою. Фари, що світяться, створюють атмосферу справжнього водіння.
Дитячий електромобіль M 5103 - має м'які EVA колеса, що забезпечують плавний рух по будь-якій поверхні, корпус іграшки виконаний з міцного пластику, що дозволяє витримувати великі навантаження та активні ігри дітей.
Дитячий електромобіль M 5103 - має м'яке шкіряне сидіння, а також ремінь безпеки, який забезпечить додатковий захист дитини під час їзди. Керувати джипом може як сама дитина, так і її батьки за допомогою пульта
Характеристики:
- Марка: Bambi Racer
- Тип: Джип
Розміри товару:
- Довжина: 105 см
- Ширина по дзеркалах/по колесах: 59 см/64 см
- Висота: 64 см
- Вага: 13,5 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 28 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 30 кг
- За віком: 3-8 років
Мотор:
- Кількість/Напруга/Оберти за хвилину: 240 Вт / 12 В / 18000 об/хв
Акумулятор:
- Кількість/Напруга/Ампер-години: 12 В, 7 Агод
- Індикатор акумулятора: +
Зарядка:
- Напруга/Міліампери: 12 В/1000 мА
- Час на зарядку: 8-12 год
- Індикатор зарядки: +
Запуск:
- Кнопка запуску: +
- Звук при запуску: +
- Плавний запуск у звичайному режимі: +
Швидкість:
- Швидкість, км/год: 2-5 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/пульті: 2/3
- Ручка газу: -
- Педаль-гальмо: -
Світло:
- Фари: Передні
- Підсвічування: Стробоскоп (працює від 2 батарейок типу AA, не входять у комплект)
- Кнопка ввімк/вимк світла: +
Звук:
- Музика: MP3+USB
- Карта пам'яті: -
- Сигнал на кермі: +
- BLUETOOTH: +
Управління:
- Пульт управління 2,4G (STOP BUTTON)
- Додаток (App): -
- Рух вперед/назад: Тумблер
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 2-точкові
- Матеріал: Екошкіра
- Ширина сидіння: 33 см
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 25 см/19,5 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 25 см/19,5 см
Корпус:
- Матеріал: Пластик
- Дах: -
Амортизатори:
- Передні: -
- Задні: +
Додаткові функції:
- Двері, що відкриваються: +
- Демо-режим: -
- Ручка для батьків: -
- Додаткові коліщатка: -
- Кондиціонер: -
- Килимок: -
- Причіп: -
Додаткові елементи:
- Лопата: +
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Jeep |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Захисний бампер | Спереду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 64 см |
| Вага | 13.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 28 см |
| Ширина по дзеркалах | 59 см |
| Ширина по колесам | 64 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Jeep |
- Ціна: 7 299 ₴











