
Електричний дитячий мотоцикл Ducati 800 на акумуляторі з MP3 музикою Bambi M 5827EL-3-11 Сіро-червоний
10 749 ₴
9 749 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5827EL-3-11
Електричний дитячий мотоцикл Ducati 800 на акумуляторі з MP3 музикою Bambi M 5827EL-3-11 Сіро-червоний
Дитячий мотоцикл M 5827 EL Ducati 800, шкіряне сидіння – виконаний у стилі легендарного спортивного мотоцикла Ducati, він створений для маленьких гонщиків, які мріють відчути себе справжніми байкерами. Його реалістичний дизайн точно повторює лінії та форми оригіналу, створюючи відчуття реальної швидкості та потужності.
Дитячий мотоцикл M 5827 EL - має надійну і стійку конструкцію, на додаток до основних колес, він оснащений додатковими страховими коліщатками, які допоможуть водіям-початківцям зберегти рівновагу і впевненість на дорозі.

Дитячий мотоцикл M 5827 EL - поєднує в собі не тільки стиль, а й високу якість матеріалів та складання. Міцні деталі та продумана конструкція забезпечують надійність та довговічність, а комфортне сидіння робить кожну поїздку зручною та приємною для дитини. Вбудована магнітола дозволяє слухати улюблену музику, створюючи ідеальну атмосферу для подорожі.
Характеристики:
- Бренд: Bambi Racer
- Тип: мотоцикл
- Розміри товару:
- Довжина: 126 см
- Ширина (по дзеркалах/по колесах): 48 см
- Висота: 72 см
- Вага: 16,8 кг
- Висота від підлоги до сидіння: 53 см
- Висота від підніжки до сидіння: 35 см
- Висота до рулю: 67 см
Допустима навантаження
- По вазі: до 30 кг
- По віку: від 3 до 8 років
Мотор
- Кількість/V/RPM: 2 × 45W / 12V / RPM 12000
Батарея
- Кількість/V/AH: 12V 12AH
- Індикатор батареї: є
Зарядка
- V/mA: 12V / 2000mA
- Час на зарядку: 8-12 годин
- Індикатор зарядки: є
Старт
- Старт: поворот ключа
- Звук при старті: є
- Плавний старт в звичайному режимі: немає
Швидкість
- Швидкість: 5-8 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 1
- Ручка газу: є
- Педаль-тормоз: є
Світло
- Фари: передні/задні
- Підсвітка: колеса, панель
- Кнопка вкл/викл світла: є
Звук
- Музика: MP3 + USB
- Карта пам'яті: підтримується
- Сигнал: на панелі
- Bluetooth: є
Управління
- Пульт управління: немає
- App (додаток): немає
- Рух вперед/назад: тумблер
Сидіння
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: немає
- Матеріал: екокожа
- Ширина посадкового місця: 20 см
Колеса
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 36 см / 27 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 36 см / 27 см
- Простий монтаж: немає
Корпус
- Матеріал: пластик
- Крыша: немає
Амортизатори
- Передні: немає
- Задні: немає
Додаткові функції
- Двері відкриваються: немає
- Демо-режим: немає
- Батьківська ручка: немає
- Додаткові колеса: є
- Кондиціонер: немає
- Коврик: немає
- Прицеп: немає
- Додаткові елементи: картридер SD/TF карт, звук роботи двигуна під час руху
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 2 швидкості назад |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Передні фари, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 126 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 72 см |
| Вага | 16.8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 360 мм |
| Діаметр задніх коліс | 360 мм |
| Ширина сидіння | 20 см |
| Ширина по дзеркалах | 48 см |
| Ширина по колесам | 48 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 9 749 ₴






