
Дитячий електромобіль на пульті Lexus з музикою та світлом Bambi M 3906(MP4)EBLRS-3 Червоний
21 199 ₴
19 199 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3906(MP4)EBLRS-3
Дитячий електромобіль на пульті Lexus з музикою та світлом Bambi M 3906(MP4)EBLRS-3 Червоний
Дитячий електромобіль M 3906 (MP4) EBLRS-3 Lexus, автофарбування, червоний - заводиться від ключа, керувати машиною можна як за допомогою керма, так і за допомогою пульта, ця модель обладнана MP4 планшетом і плеєром, можна дивитися мультики, слухати музику з флешки або картки пам'яті.
Дитячий електромобіль M 3906 (MP4) EBLRS-3 – це реалістична та функціональна модель, створена в стилі автомобіля Lexus, машина оснащена чотирма моторами та двома акумуляторами великої ємності, корпус авто пофарбований автомобільною фарбою.
Дитячий електромобіль M 3906 (MP4) EBLRS-3 - обладнаний комфортабельним шкіряним сидінням, м'яку їзду забезпечують амортизатори та EVA колеса, у автомобіля відкриваються обидві двері, передні та задні фари яскраво світяться.
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 35 кг
- Мотор: 4шт/12V/RPM15000
- Батарея: 12V7AH PRO
- Зарядка: 12V/1000mA, круглий одинарний
- Вік: від 3-х років
- Старт: тумблер, звук при старті, поворот ключа
- Кількість швидкостей: 1 і 3 на пульті
- Рух уперед, назад: важіль
- Світло: Фари - передні та задні, панель
- Звук: музика, кермо, регулювання гучності, чіп
- Додаткові кнопки на панелі: MP3, USB, індикатор батареї
- Ремені безпеки: 5-ти точковий
- Додаткові функції: двері відчиняються в сторони
- Сидіння: 1 місне
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 135 см
- Ширина: 75 см
- Висота: 65 см
- Вага: 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Лакований кузов, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Lexus |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 30 кг |
| Діаметр передніх коліс | 310 мм |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Ширина по дзеркалах | 82 см |
| Ширина по колесам | 75 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | BMW |
- Ціна: 19 199 ₴








