
Новинка
Дитячий електромобіль Lamborghini Sian з пультом керування та BLUETOOTH для музики Bambi M 5859EBLR-1 Білий
7 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5859EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Lamborghini Sian з пультом керування та BLUETOOTH для музики Bambi M 5859EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль M 5859 EBLR Lamborghini Sian, шкіряне сидіння – виконаний у вигляді справжнього суперкара Lamborghini Sian, він вражає своїм стильним дизайном та високою деталізацією, що робить його мрією для маленьких автолюбителів.
Дитячий електромобіль Bambi M 5859 EBLR - поєднує у собі високу якість, комфорт та функціональність, забезпечуючи дітям неймовірні враження від водіння, а батькам – впевненість у безпеці свого малюка.

Дитячий електромобіль M 5859 EBLR - оснащений м'яким сидінням із чохлом з екошкіри, що гарантує комфортне та безпечне розміщення дитини під час поїздки. Ремінь безпеки надійно утримує малюка на місці, запобігаючи випадковим падінням і забезпечуючи додатковий захист під час активних ігор.
Характеристики:
- Тип: автомобіль.
- Пульт управління: 2,4G
- Акумулятор: 1 × 12V 9AH
- Мотор: 4 × 25W
- Музика: MP3, USB, TF
- Bluetooth: так
- Додаток: так
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал сидіння: шкіра
- Світло: так
- Звук: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Регулятор гучності, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Lamborghini |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Lamborghini |
- Ціна: 7 499 ₴



