
Дитячий спортивний електромобіль Ferrari зі шкіряними сидіннями на 4-х моторах Bambi M 5860EBLR-6 Жовтий
8 419 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5860EBLR-6
Дитячий спортивний електромобіль Ferrari зі шкіряними сидіннями на 4-х моторах Bambi M 5860EBLR-6 Жовтий
Дитячий електромобіль Bambi M 5860 Ferrari шкіряне сидіння – виконаний у стилі справжнього спортивного автомобіля Ferrari, тому він стане мрією будь-якої дитини. Яскравий дизайн та реалістичні деталі привернуть увагу маленьких автолюбителів та дозволять відчути себе справжнім гонщиком.
Спортивний дитячий електромобіль M 5860 - має два типи керування, дитина може керувати машиною самостійно, використовуючи кермо та педаль газу, для батьків передбачена можливість дистанційного керування. За допомогою пульта вони можуть безпечно контролювати рух автомобіля, катаючи малечу.

Дитячий електромобіль M 5860 - відрізняється високою якістю та комфортом. Зручне сидіння із чохлом із екошкіри забезпечить комфорт навіть під час тривалих поїздок. Ремінь безпеки додає додатковий захист, роблячи поїздку спокійною та безпечною для дитини.
Характеристики:
- Чотири мотори 4х25W / 12V
- Акумулятор 12V/9AH
- Індикатор заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- Відчиняються двері
- М'які колеса EVA
- Амортизатори
- Час на зарядку 10-12 годин
- Заряджання 12V/1000mA, індикатор заряджання
- Старт - кнопка, педаль газу
- Плавний старт у звичайному режимі
- Кількість швидкостей: в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт.
- Максимальна швидкість – до 6 км/год
- Рух вперед-назад
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, MP3+USB, TF, BLUETOOTH, APP
- Двоточковий ремінь безпеки
- Максимальне навантаження – до 30 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, FM-приймач, Ремені безпеки, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Ferrari |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Ferrari |
- Ціна: 8 419 ₴











