
Дитячий електромобіль Lamborghini Sian з пультом керування та BLUETOOTH для музики Bambi M 5859EBLR-3 Червоний
8 999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5859EBLR-3
Дитячий електромобіль Lamborghini Sian з пультом керування та BLUETOOTH для музики Bambi M 5859EBLR-3 Червоний
Дитячий електромобіль M 5859 EBLR Lamborghini Sian, шкіряне сидіння – виконаний у вигляді справжнього суперкара Lamborghini Sian, він вражає своїм стильним дизайном та високою деталізацією, що робить його мрією для маленьких автолюбителів.
Дитячий електромобіль Bambi M 5859 EBLR - поєднує у собі високу якість, комфорт та функціональність, забезпечуючи дітям неймовірні враження від водіння, а батькам – впевненість у безпеці свого малюка.

Дитячий електромобіль M 5859 EBLR - оснащений м'яким сидінням із чохлом з екошкіри, що гарантує комфортне та безпечне розміщення дитини під час поїздки. Ремінь безпеки надійно утримує малюка на місці, запобігаючи випадковим падінням і забезпечуючи додатковий захист під час активних ігор.
Характеристики:
Тип: машина
Розміри товару:
- Довжина: 105 см
- Ширина по дзеркалах: 63 см
- Ширина по колесах: 56 см
- Висота: 44 см
- Вага: 14 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 24 см
Допустиме навантаження:
- По вазі: до 30 кг
- По віку: від 3 до 8 років
Мотор:
- Кількість / Напруга / Оберти: 4*25W / 12V / 15000 RPM
Батарея:
- Кількість / Напруга / Ємність: 12V9AH
- Індикатор заряду батареї: є
Зарядка:
- Напруга / Ток: 12V / 1500mA
- Час на зарядку: 8-12 годин
- Індикатор зарядки: є
Старт:
- Тип старту: з кнопки
- Звук при старті: так
- Плавний старт в звичайному режимі: так
Швидкість:
- Швидкість: 5-8 км/год
- Кількість швидкостей на панелі: 1
- Кількість швидкостей на пульті: 3
- Педаль газу: є
- Педаль гальма: немає
Світло:
- Фари: передні та задні
- Підсвітка: немає
- Кнопка вкл/викл світла: є
Звук:
- Музика: MP3 + USB
- Карта пам'яті: є
- Сигнал: на кермі
- Bluetooth: є
Управління:
- Пульт управління: 2.4G (з кнопкою STOP)
- App (додаток): є
- Рух вперед / назад: кнопка
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 5-точкові
- Матеріал сидіння: екокожа
- Ширина посадкового місця: 35 см
Колеса:
- Матеріал коліс: EVA
- Розмір передніх коліс / дисків: 23 см / 18 см
- Розмір задніх коліс / дисків: 23 см / 18 см
- Простий монтаж: є
Корпус:
- Матеріал: пластик
- Крита: немає
Амортизатори:
- Передні: немає
- Задні: є
Додаткові функції:
- Відкриваються двері: є
- Демо-режим: є
- Батьківська ручка: немає
- Додаткові коліщатка: є
- Кондиціонер: немає
- Килимок: немає
- Причіп: немає
- Доп. елементи: картридер для карт SD/TF
Коробка:
- Вага брутто: 16,65 кг
- Розмір коробки: 105 х 55 х 28 см
Ця електрична машинка — це чудовий вибір для дітей, який допоможе розвивати координацію рухів, впевненість і принесете багато радості від захоплюючих ігор на свіжому повітрі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Lamborghini |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 44 см |
| Вага | 14 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Ширина сидіння | 35 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 24 см |
| Ширина по дзеркалах | 63 см |
| Ширина по колесам | 56 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Lamborghini |
- Ціна: 8 999 ₴











