
Дитячий електромобіль Джип Lamborghini з пультом керування та MP3 музикою Bambi M 6024EBLR-6(24V) Жовтий
17 519 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6024EBLR-6(24V)
Дитячий електромобіль Джип Lamborghini з пультом керування та MP3 музикою Bambi M 6024EBLR-6(24V) Жовтий
Дитячий електромобіль M 6024 EBLR Lamborghini - виконаний у стилі справжнього Lamborghini, що робить його чудовим подарунком для будь-якої дитини. Стильний та реалістичний зовнішній вигляд надасть вашій дитині відчуття, ніби вона керує справжнім автомобілем.
Дитячий електромобіль M 6024 EBLR - оснащений чотирма потужними двигунами, які забезпечують плавний рух навіть на складних ділянках дороги. Завдяки цьому малюкові буде комфортно їздити різноманітними покриттями, а також легко справлятися з легкими підйомами і поворотами.

Дитячий електромобіль M 6024 EBLR - має великий акумулятор, що дозволяє кататися на одній зарядці тривалий час. Це означає, що дитина зможе насолоджуватися поїздками довше, без необхідності часто заряджати автомобіль.
Характеристики:
Тип: джип
Розміри товару:
- Довжина: 127 см
- Ширина по дзеркалах/колесах: 80 см
- Висота: 70 см
- Вага: 28 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 34 см
Допустиме навантаження:
- По вазі: до 30 кг
- По віку: від 3 до 8 років
Мотор:
- Кількість/В/Обороти: 4*45W / 24V / RPM 10000
Аккумулятор:
- Кількість/В/Ач: 24V 8Ah
- Індикатор батареї: так
Зарядка:
- Напруга/мА: 24,4V / 2000mA
- Час на зарядку: 8-10 годин
- Індикатор заряджання: так
Старт:
- Старт: з кнопки
- Звук при старті: так
- Плавний старт у звичайному режимі: так
Швидкість:
- Швидкість (км/год): 8-15 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/пульті: 1/3
- Педаль газу: так
- Педаль гальма: немає
Освітлення:
- Фари: передні
- Підсвітка: лобове скло, панель приладів
- Кнопка вмик/вимик світла: так
Звук:
- Музика: MP3 + USB, AUX
- Карта пам'яті: так
- Сигнал: на кермі
- Bluetooth: так
Управління:
- Пульт керування: 2,4G (STOP BUTTON)
- Програма (App): так
- Рух вперед/назад: з кнопки
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 2-точкові
- Матеріал: екошкіра
- Ширина посадкового місця: 40 см
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 32 см/24 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 32 см/24 см
- Простий монтаж: так
Корпус:
- Матеріал: пластик
- Криша: немає
Амортизатори:
- Передні: так
- Задні: так
Додаткові функції:
- Двері відкриваються: так
- Демонстраційний режим: так
- Батарейна ручка: немає
- Додаткові коліщатка: немає
- Кондиціонер: немає
- Коврик: немає
- Причіп: немає
- Додаткові елементи: кардрідер для SD/TF карт
Коробка:
- Брутто/Розмір: 33,5 кг / 115-68-49 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Амортизатор, Дзеркала заднього виду, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 28 кг |
| Діаметр передніх коліс | 320 мм |
| Діаметр задніх коліс | 320 мм |
| Ширина сидіння | 40 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 34 см |
| Ширина по дзеркалах | 80 см |
| Ширина по колесам | 80 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 17 519 ₴


