Отримала нічник, гарний і працює чудово. Планувала на подарунок, але нажаль, є незначні подряпини. Вирішила залишити собі. Але я гадаю це не провина продавця, а саме там де закупали товар. А так, я всим задоволена за таку ціну, продавець ввічливий і відправка швидка.
Отримала нічник, гарний і працює чудово. Планувала на подарунок, але нажаль, є незначні подряпини. Вирішила залишити собі. Але я гадаю це не провина продавця, а саме там де закупали товар. А так, я всим задоволена за таку ціну, продавець ввічливий і відправка швидка.
Цікава іграшка і міцний пластик.
Гарний сервіс. Товар хочемо замінити на інший
нажаль не було потрібного кольору
Дякую якість хороша