Відгуки про компанію KanctovarПетро Б.Відмінно 16.12.2024Альона К.Відмінно 16.12.2024Інна Т.Відмінно 16.12.2024Дарья М.Відмінно 16.12.2024Гарна якість. Дитина задоволена.Марія Д.Відмінно 16.12.2024Віта О.Відмінно 16.12.2024Роман Х.Відмінно 15.12.2024Оксана Л.Відмінно 15.12.2024Ірина М.Відмінно 14.12.2024от гусь- обнімусь мене порадував...настільки мякенька і приємна до тіла іграшка,що мені захотілося залишити її собі....Ірина Б.Відмінно 14.12.2024все було добре. дякую. бажаю успіхів
Гарна якість. Дитина задоволена.
от гусь- обнімусь мене порадував...настільки мякенька і приємна до тіла іграшка,що мені захотілося залишити її собі....
все було добре. дякую. бажаю успіхів